Kontakt oss/Ansatte

Kontakt oss/Ansatte

Nett-Tjenester as
Trosvikstranda 46-48
1608 Fredrikstad

Tlf. +47 48 32 55 15

For byggestrøm:
Tlf. +47 48 84 94 90 eller tlf. +47 98 08 87 86

ADMINISTRASJON

Arild Johnsen
Arild Johnsen:
Daglig leder
Tel. 48325516
arild.johnsen@nett-tjenester.net
Frode Ludvigsen
Frode Ludvigsen:
Prosjektleder
regionalnett
Tel. 95940201
frode.ludvigsen@nett-tjenester.net
Per Olav Hansen
Per Olav Hansen:
Prosjektleder
regionalnett
Tel. 95021914
per.hansen@nett-tjenester.net
Tor Edvard Stick
Tor Edvard Stick:
Prosjektleder
distribusjonsnett
Tel. 90953565
tor.stick@nett-tjenester.net
Stian Dahle Johansen
Stian Dahle Johansen:
Prosjektleder
distribusjonsnett
Tel. 98088786
stian.johansen@nett-tjenester.net
Steinar Rød
Steinar Rød:
Prosjektleder
distribusjonsnett
Tel. 90567422
steinar.rod@nett-tjenester.net
Øyvind Johansen
Øyvind Johansen:
Prosjektleder
distribusjonsnett
Tel. 95126045
oyvind.johansen@nett-tjenester.net
Jon-Eivind
Jon Eivind Olsen:
Prosjektleder distribusjonsnett
Tel. 40881402
jon.olsen@nett-tjenester.net
Olav
Olav Soleim:
Prosjektleder
regionalnett
Tel. 93448011
olav.soleim@nett-tjenester.net
Ivar
Ivar Simonsen Wolden:
Prosjektingeniør
regionalnett test og el-konstruksjon
Tel. 90121684
ivar.wolden@nett-tjenester.net
Vegard
Vegard Nygård:
Prosjektingeniør
dokumentasjon GeoNIS
Tel. 98058312
vegard.nygard@nett-tjenester.net
Lars
Lars Håkon Langgård:
HMS- og Kvalitetsleder
Tel. 97698082
lars.langgard@nett-tjenester.net
Mads-Engebretsen-01
Mads Ulrik Engebretsen:
Prosjektingeniør
dokumentasjon GeoNIS og NetBas
Tel. 95762222
mads.engebretsen@nett-tjenester.net
Elias-Cuellar-01
Elias Cuellar:
Prosjektleder
distribusjonsnett
Tel. 98432233
Elias.cuellar@nett-tjenester.net
Bjørn Stephen Pettersen:
Prosjektleder
regionalnett
Tel. 95550575
Stephen.pettersen@nett-tjenester.net
Berit Kvernsveen:
Prosjektingeniør
Tel. 95167792
berit.kvernsveen@nett-tjenester.net
Roy Borgås:
Prosjektingeniør
Tel. 41902478
roy.borgås@nett-tjenester.net
Nadia Bye:
Prosjektingeniør
Tel. 45230840
nadia.bye@nett-tjenester.net
Marius Aurmo:
Prosjektingeniør
Tel. 40611775
marius.aurmo@nett-tjenester.net
Morten Kristiansen:
Prosjektingeniør regionalnett
Tel. 95404282
morten.wasenius.kristiansen@nett-tjenester.net
Torger Andersen:
Prosjektleder distribusjonsnett
Tel. 99111885
torger.andersen@nett-tjenester.net
Jens Bjørck:
Prosjektleder regionalnett
Tel. 99593232
jens.bjorck@nett-tjenester.net